Ogłoszenie


#1 24-12-2014 19:34:35

 Tenori Taiga

Senior Panther

Punktów :   

Przedstaw się

Fajnie by było, gdyby każdy napisał parę zdań o sobie, swoich zainteresowaniach, itp. No to może ja zacznę:

Jestem Adam, mam 16 lat. Uczeń liceum na mat-fiz-infie. Mieszkam pod Kielcami. Interesuję się grami komputerowymi (dziwne ), na ten moment głównie LoL, osu!, EU4, troszkę Touhou i Borderlandsów 2. Oglądam też anime, czytam książki - ostatnio siedzę przy "Grze o Tron". Mam nadzieję na długą i owocną współpracę

Ostatnio edytowany przez Tenori Taiga (27-12-2014 08:34:39)

Offline

 

#2 26-12-2014 21:14:03

SkyJack

Young Panther

Punktów :   

Re: Przedstaw się

Kamil nazywam sie na Ts przedstawiony jako SkyJack Lubie wrec kocham adrenaline kocham gry jak i dziewczyny mam 17 lat mieszkam w norwegi i jestem na na waszym servie od tygodnia dzis sie dowiedzialem o rejestracji i stronie na facebooku i o  nowym ts mam nadzieje na wieczne utrzymanie serwa zeby znow nie trzeba bylo szukac

Offline

 

#3 26-12-2014 22:57:51

 Defennder

Administrator

Punktów :   

Re: Przedstaw się

Siemanko, na imię mam Bartosz (ale to już pewnie wiecie). Wraz z Alcatrisem, Grycanem oraz Karlikiem jesteśmy studentami Ekonomi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Założyłem Furious Panthers z racji zainteresowania grami komputerowymi oraz menadżerstwem (HRM). Sprawia mi dużo przyjemności możliwość prowadzenia grupy oraz tak wspaniałych ludzi , którzy wspierają naszą działalność. Uwielbiam grac postaciami, które " wbiją się - jeb ciul dup i wyjdą " by Alcatris. Jestem także serialo-filmomaniakiem. Mam nadzieję, na długą oraz owocną współpracę z Wami. Pozdrawiam Defennder

Offline

 

#4 29-12-2014 18:42:59

 Alcatris

Moderator

Punktów :   

Re: Przedstaw się

Czołem, jestem Daniel aka Danny aka cichy pomocnik Defenndera.
Kolega wyżej już napisał w jaki sposób tracę swój wolny czas, a dodatkowo od 2011 roku prowadzę zajęcia dancehall'u a taniec jestem moim życiem ^^
Poza wyżej wymienionymi popijam to tu, to tam, psuje oczy przed kompem nocami i jak już ująłem na wstępie, pomagam Defennderowi podejmować pewne decyzje związane z Wami, ale z ukrycia ]:->
Nie trawię idiotyzmu, głupiego gadania, wymądrzania się i skakania wyżej niż można

Offline

 
TS: srv2.multigaming.pl:10720

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumgry.pun.pl www.wam.pun.pl www.fifagol.pun.pl www.speedway-gra.pun.pl www.pndc.pun.pl